oddíl sjezdového lyžování

Aktuality

8.9.2020

Mladí lyžaři se připravují na novou sezonu. Léto bylo ve znamení kondiční přípravy. V průběhu prázdnin se zúčastnili několik soustředění, které byly zaměřené na běh, horská kola, kolečkové brusle.

18.11.2018

Příprava lyžařů na novou sezonu je v plném proudu. Mladší lyžaři mají za sebou skvělé soustředění v Rakousku, vždy jim vyšlo počasí. Rovněž žáci mají za sebou několik výjezdů do rakouských a italských Alp.

18.11.2018

18.2.2018

VYDAŘENÝ VÍKEND!!!

Tento víkend pro SKI MOSTY byl velmi vydařený!!!
Skvěle si vedli nejmladší lyžaři na Madeja cupu v Koutech!!! Většina skončila do TOP 10, Sara Folwarczna dokonce získala 2.místo!!!

Obrovská gratulace Maxíkovi - zvítězil na RKZ v Albrechticích ve slalomu, Agata byla va vyřazovacím závodě čtvrtá!!!

Velká gratulace Michalovi - zvítězil na FIS závodech na Bílé a stal se Akademickým Mistrem ČR ve slalomu!!!

30.1.2018

Gratulace Adamowi - v pondělí zajel skvělé 5.místo!!!Super!!!

30.1.2018

Olympiáda zahájena, držme palce našim sportovcům!!!

27.1.2018

Gratulace Michałowi do Karlova!!! V sobotu zajel 1. místo, v neděli svůj náskok ještě zvýšil!!!

14.12.2017

Do Bosny posíláme obrovské gratulace Michałowi!!!

28.11.2017

Alpští lyžaři stojí na prahu nové sezony 2017/2018

Závodníci SKI MOSTY mají za sebou náročnou letní suchou přípravu i tréninky na rakouských ledovcích. Tréninkovou snahu se pokusí zužitkovat na závodech nejvyšší republikové úrovně. Přípravka a předžáci budou startovat v poháru Madeja Cup, žáci v republikovém poháru České pošty. Michal Staszowski vstupuje v dospělé kategorii do koloběhu FIS závodu a jeho sportovním cílem je pokusit se proniknout opět mezi elitu do Evropského poháru.
Do tréninku mládeže se kromě dlouholetých osvědčených trenéru Jana Jadamuse a Ryszarda Staszowského, zapojil nově i bývalý závodník klubu Jakub Zogata.
V této sezoně jako klub jsme opět organizátory několika závodů, a to 20. 1. 2018 Madeja Cupu a několika závodů pro širokou veřejnost, jako je Silvestrovský pohár nebo Beskydský pohár.

24.12.2016

23.12.2014

PF 2015

18.12.2014

som trochu zmätený, chcóm mie aj skijorze aj hokejiści, tak eszcze rozmyślóm....Artur

12.12.2014

Máme dalšího malého nadějného lyžaře Tobiaska….přejeme mu hodně štěstí, zdraví……rodičům ať dělá jenom radost!!!

7.9.2014

GRATULACJE trenerowi Rysiowi za SUPER wynik w pokonaniu B7!!!
VELKÁ GRATULACE trenérovi Rysiowi za skvělý výsledek na B7!!!
Výsledný čas B7 - FULL HOBBY 18:34h, celkově 22. místo v kategorii (z 219 týmů)

15.3.2014

Přípravka a předžáci našeho klubu SKI MOSTY získali v celkovém hodnocení všech moravských klubů v MADEJA CUPU krásné 2. místo. Gratulujeme VŠEM našim skvělým dětem za nasazení a super výsledky, rodičům za obětavost a čas, který věnovali dětem a přejeme minimálně stejný úspěch i v příští sezóně.

3...2...1...SKI MOSTY!!!!!

31.12.2013

Szczęścia, zdrowia oraz duuużo śniegu...
Štěstí, zdraví a hooodně sněhu...
Šťastie, zdravie a veeeeľa snehu ...

4.7.2013

Tak se nám narodil malý sjezdař Marek Bulava.....přejeme mu hoooodně zdraví, štěstí, ať rodičům dělá jen samou radost!!!!

31.12.2012

27.12.2012

Přejeme Vám v novém roce hodně nejen sportovních úspěchů. SKI MOSTY

22.10.2012

Zdravím Vás,
zima se blíží a je třeba pomalu začít mazat lyže. A k tomu je potřeba vědět jaké bude počasí. A proto jsem přidal další stránku s počasím. Jedná se o hodinový podrobný přehled. Po delším testování to vychází skoro na 95% přesně podle této tabulky. Sledoval jsem tedy hlavně srážky (tabulka vs. realita)(np. Když je uvedeno v tabulce 75% pravděpodobnost srážek, není to jisté, že pršet bude. Není to přeci 100%. Záleží teké jestli je napsáno k tomu že bude déšť, slabý déšť, přeháňky, apod....Pozor na aktualizace, které jsou párkrát denně. Co je uvedeno v tabulce ráno, nemusí být stejné odpopedne. Takto podrobná předpověď je k dispozici pro celou evropu. Stačí je znát to své město nebo vesnici.

Ať Vám tedy počasí pro nadcházející sezónu přeje.
Tomasz

23.3.2012

Přípravka a předžáci našeho klubu SKI MOSTY získali v celkovém hodnocení všech moravských klubů krásné 2. místo. Za nejlepší Bílou zaostali jen o necelých 200 bodů! Gratulujeme všem malým závodníkům, kteří svým nasazením se o tyto skvělé výsledky zasloužili! Přejeme minimálně stejný úspěch i v příští sezóně 2012/2013.

28.12.2011

PF 2012,

21.3.2011

Přípravka a předžáci našeho klubu SKI MOSTY získali v celkovém hodnocení všech moravských klubů krásné 3. místo. Gratulujeme a přejeme minimálně stejný úspěch i v příští sezóně 2011/2012