oddíl sjezdového lyžování

Tréninky přípravka a předžáci

 

ZAČÍNÁME!!!!

11.5. - Gymnastika hala Stars 8.30 -10.00

            50,-kč s sebou

14.5. - hřiště Jablunkov 16.30

změna - tělocvična Jablunkov 16.30  

16.5. - hřiště Jablunkov 16.30 

změna - ještě zítra tělocvična Jablunkov

             16.30

18.5. - gymnastika hala Stars 8.30

19.5. - běh na Javorový start v 10.00

          registrace individuálně na 

          www.mkmemorial.cz 

21.5. - hřiště Jablunkov 16.30

28.5. - hřiště Jablunkov 16.30

30.5. - ještě upřesním dle počasí 16.30

           Tělocvična 16.30 

1.6. -gymnastika není!!!

2.6. - vendryňský kotár

4.6. - hřiště Jablunkov 16.30

6.6. - hřiště Jablunkov 16.30

8.6. - Gymnastika 8.30

23.6. - předběžně výstup na Babióm Góre

11.6. - fartlek sraz na hřišti v Milíkově 16.30

13.6. -  hřiště Jablunkov 16.30

15.6. -  gymnastika 8.30

18.6. - hřiště Jablunkov 16.30

20.6. - hřiště Jablunkov 16.30

22.6. -  gymnastika 8.30

23.6. - výšlap na Babiom Góre 

25.6. - hřiště Jablunkov 16.30

27.6. - Bukovec - Kempaland kolečkové brusle 16:30

 

 

 

          

 

 


 

 

              



 

 

 

 

 

 

 

        

 Tréninky žáků

 

 

ZAČÍNÁME!!!!

11.5. - Gymnastika hala Stars 8.30 -10.00

            50,-kč s sebou

14.5. - hřiště Jablunkov 16.30

změna - tělocvična Jablunkov 16.30

16.5. - hřiště Jablunkov 16.30

změna - ještě zítra tělocvična Jablunkov

             16.30

18.5. - gymnastika hala Stars 8.30

19.5. - běh na Javorový start v 10.00

          registrace individuálně na 

          www.mkmemorial.cz 

21.5. - hřiště Jablunkov 16.30

28.5. - hřiště Jablunkov 16.30

30.5. - ještě upřesním dle počasí 16.30

          Tělocvična 16.30

1.6. -gymnastika není!!!

2.6. - vendryňský kotár

4.6. - hřiště Jablunkov 16.30

6.6. - hřiště Jablunkov 16.30

8.6. - Gymnastika 8.30

23.6. - předběžně výstup na Babióm Góre

11.6. - fartlek sraz na hřišti v Milíkově 16.30

13.6. -  hřiště Jablunkov 16.30

15.6. -  gymnastika 8.30

18.6. - hřiště Jablunkov 16.30

20.6. - hřiště Jablunkov 16.30

22.6. -  gymnastika 8.30

23.6. - výšlap na Babiom Góre

25.6. - hřiště Jablunkov 16.30

27.6. - Bukovec - Kempaland kolečkové brusle 16:30

 

    


              

 

         

 

 

 





 

          

 

 


 <