oddíl sjezdového lyžování

ROK 2020

 • Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta neinvestiční dotace z rozpočtu obce Mosty u Jablunkova. Dotace byla poskytnuta na činnost a na náklady spojené s realizací jednorázových akcí jako jsou "JADWIGA" KROS 2020 (závody v přespolním běhu), SILVESTROVSKÝ POHÁR 2020 (veřejné závody v obřím slalomu) nebo Madeja cup 2020 (dva závody v rámci poháru).

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek

 • Spolku SKI Mosty byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR poskytnuta neinvestiční dotace na rok 2020

v rámci PROGRAMU – „MŮJ KLUB“ 

Děkujeme za podporu.

Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta dotace Českou unií sportu v rámci projekt - Podpora sportu v Moravsko- slezském kraji 2020 – TJ/SK.

 • Spolku SKI MOSTY byla v roce 2020 poskytnuta účelová dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

     Název projektu: „Beskydská lyže"

Děkujeme za podporu.


ROK 2019

 • Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta neinvestiční dotace z rozpočtu obce Mosty u Jablunkova. Dotace byla poskytnuta na činnost a na náklady spojené s realizací jednorázových akcí jako jsou "JADWIGA" KROS 2019 (závody v přespolním běhu), SILVESTROVSKÝ POHÁR 2018 (veřejné závody v obřím slalomu) nebo Madeja cup 2019 (dva závody v rámci poháru).

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek

------------------------------------------------------------------------

 • Spolku SKI Mosty byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR poskytnuta neinvestiční dotace na rok 2019

v rámci PROGRAMU – „MŮJ KLUB“ 

-----------------------------------------------------------------------

Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta dotace Českou unií sportu v rámci projekt - Podpora sportu v Moravsko- slezském kraji 2019 – TJ/SK.

 --------------------------------------------------------------------------

ROK 2018

 • Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta neinvestiční dotace z rozpočtu obce Mosty u Jablunkova. Dotace byla poskytnuta na činnost a na náklady spojené s realizací jednorázových akcí jako jsou "JADWIGA" KROS 2018 (závody v přespolním běhu), SILVESTROVSKÝ POHÁR 2018 (veřejné závody v obřím slalomu) nebo BESKYDSKÝ POHÁR 2018 (veřejné závody v obřím slalomu).

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek

--------------------------------------------------------------------------------------

 • Spolku SKI Mosty byla v roce 2018 poskytnuta účelová dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Název projektu: „Příprava vrcholového sportovce pro reprezentaci                 Moravskoslezského kraje pro rok 2018“

Děkujeme za podporu SKI MOSTY, spolek

------------------------------------------------------------------------------------

 • Spolku SKI Mosty byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR poskytnuta neinvestiční dotace na rok 201

v rámci PROGRAMU – „MŮJ KLUB“

Děkujeme za podporu SKI MOSTY, spolek

Rok 2017

 • Spolku SKI Mosty byla v roce 2017 poskytnuta účelová dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Název projektu: „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji pro rok 2017“

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek

---------------------------------------------------

 • Spolku SKI Mosty byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR poskytnuta neinvestiční dotace na rok 2017

v rámci PROGRAMU VIII – „Organizace sportu ve sportovních klubech“

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek

---------------------------------------------------

 • Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta neinvestiční dotace z rozpočtu obce Mosty u Jablunkova. Dotace byla poskytnuta na činnost a na náklady spojené s realizací jednorázových akcí jako jsou "JADWIGA" KROS 2017 (závody v přespolním běhu), SILVESTROVSKÝ POHÁR 2017 (veřejné závody v obřím slalomu) nebo BESKYDSKÝ POHÁR 2017 (veřejné závody v obřím slalomu).

Děkujeme za podporu, SKI MOSTY, spolek
Rok 2016

Spolku SKI MOSTY byla poskytnuta neinvestiční dotace z rozpočtu obce Mosty u Jablunkova. Dotace byla poskytnuta na činnost a na náklady spojené s realizací jednorázových akcí jako jsou "JADWIGA" KROS 2016 (závody v přespolním běhu) nebo SILVESTROVSKÝ POHÁR 2016 (veřejné závody v obřím slalomu).


Děkujeme za podporu.Rok 2010 - Projekt MSK

Občanskému sdružení SKI Mosty, oddílu sjezdového lyžování, byla v roce 2010 poskytnuta účelová dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Název projektu:

„LYŽAŘSKÉ TALENTY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE NA VÝZNAMNÝCH MEZINÁRODNÍCH AKCÍCH“Děkujeme za podporu, oddíl sjezdového lyžování.

Projekt LYŽAŘSKÉ TALENTY MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE NA VÝZNAMNÝCH MEZINÁRODNÍCH AKCÍCH řešil závěrečnou 3 etapu ročního cyklu lyžaře. Aby byla naplněna beze zbytku i tato etapa, je třeba vždycky k tomu i trochu sportovního štěstí. To tentokrát se částečně od nás odvrátilo. Jednalo se zejména o klíčovou lyžařku, která si na mistrovství ČR juniorek 11.-12.ledna 2010 druhým místem v super obřím slalomu a třetím místem v super kombinaci potvrdila účast na juniorském mistrovství světa ve Francii a na následných FIS závodech si nešťastně zlomila ruku a byla nucena závodní sezonu předčasně ukončit. Po nutné rekonvalescenci už jenom volně trénovala, posilovala a připravovala se na další sezonu 2010/2011. V realizaci projektu proto byla částečně doplněna začínající juniorskou lyžařkou. Projekt byl však zároveň ochuzen o absolutní výsledky a další plánované medailové umístění z růných mezinárodních závodů. Kromě zmíněných medailových umístění z juniorského mistrovství ČR jsme získali řadu umístění do 6.místa nebo 10.místa z různých mezinárodních FIS a UNI závodů zejména ČR, Polsku a Slovensku, včetně juniorského mistrovství ČR, mistrovství ČR a mistrovství Polska. V průběhu sezony byl dosažen předpokládaný sportovní růst dalších závodníků. Objemově byla realizace projektu naplněna. Velmi pozitivní dopad to má rovněž na kategorie mladších lyžařů, kteří vzorováním se na svých "starších juniorech" dosahují v různých věkových kategoriích vynikajících výsledků. S ohledem na skutečnost, že profesionální lyžování v občanském sdružení SKI Mosty bude pokračovat i v dalších letech, velmi efektivně bude rovněž využito materiální zabezpečení nejen ve třetí etapě projektu závodní činnosti, ale rovněž po celou dobu přípravy a operativních rozborů potřebných trenérům v jednotlivých fázích naší práce. Profesionální zázemí včetně velice potřebného a nutného materiálních zabezpečení, které v průběhu plnění projektu bylo uvedeno do užívání, zabezpečuje kontinuitu tohoto projektu. Neméně důležitým prvkem bude možnost využití materiálního zabezpečení a lidského potenciálu SKI Mosty při organizaci mezinárodních závodů, které tvoří novodobou historii lyžařských závodů v Těšínských Beskydech - např. Silvestrovský pohár, Beskydský pohár, Paralelní slalom, Velikonoční obřák.

Výsledky: